Угода користувача

Угода користувача Громадської мережі «СВОЇ»

Положення про права та обов'язки

Це Положення про права та обов'язки (ППО) засновано на Принципах Громадської мережі «СВОЇ» і являє собою умови обслуговування, які визначають наші відносини з користувачами та іншими особами, які взаємодіють з Громадською мережею СВОЇ, а також іншими брендами, продуктами і сервісами, звані «сервісами СВОЇ» або «сервісами». Використовуючи Сервіси СВОЇ або отримуючи до них доступ, ви беззастережно приймаєте це Положення, яке періодично оновлюється відповідно до Розділів наведеним нижче.
Громадська мережа «СВОЇ» надає широкий спектр Сервісів, тому ми можемо попросити вас ознайомитися з додатковими положеннями та прийняти їх умови. Це може стосуватися вашого взаємодії з певним додатком, продуктом або послугою. Якщо ці додаткові положення суперечать ППО, то переважну силу мають додаткові положення, пов'язані з додатком, продуктом або послугою, щодо використання вами таких додатків, продуктів або послуг.

Конфіденційність

Ми піклуємося про конфіденційність вашої інформації. Ми розробили Політику використання даних для того, щоб розкрити в ній важливу інформацію про те, яким чином ви можете використовувати Громадська мережа «СВОЇ», щоб ділитися з іншими, і як ми збираємо і можемо використовувати ваші матеріали і вашу інформацію. Ми радимо вам ознайомитися з Політикою використання даних і керуватися їй для прийняття обґрунтованих рішень.

Поширення ваших матеріалів і інформації

Вам належать усі матеріали і інформація, які ви публікуєте на сайті Громадської мережі «СВОЇ». Ви можете контролювати їх поширення через настройки конфіденційності та налаштування додатків. Крім того:
• ви надаєте нам наступне особливий дозвіл, з урахуванням ваших налаштувань конфіденційності та додатків, щодо використання всіх матеріалів, на які поширюються права інтелектуальної власності, такі як фото та відео (далі - «матеріали, на які поширюються права інтелектуальної власності»): ви надаєте нам переуступати, передану в порядку субліцензування, що не припускає виплати авторського гонорару глобальну ліцензію на використання будь-яких матеріалів, на якій поширюється права інтелектуальної власності, що розміщуються вами на сайті svoyi.org або будь-яким чином пов'язаних з Громадською мережею «СВОЇ» (далі - «Ліцензія на інтелектуальну власність»). Дія цієї Ліцензії на інтелектуальну власність закінчується тоді, коли ви видаляєте опубліковані вами матеріали, на які поширюються права інтелектуальної власності, або свій аккаунт, за винятком випадків, коли ваші матеріали передавалися іншим особам і не були ними вилучені.
• При видаленні матеріалів, на які поширюються права інтелектуальної власності, вони будуть знищені. Незважаючи на це віддалені матеріали можуть зберігатися як резервні копії протягом допустимого періоду часу (при цьому інформація не буде доступна іншим).
• Використовуваним додатком може запросити дозвіл на доступ до ваших матеріалів і інформації, а також до матеріалів і інформації, якими діляться з вами інші користувачі. Ми вимагаємо від розробників додатків поважати вашу конфіденційність. Те, яким чином додаток може використовувати, зберігати і передавати опубліковані вами матеріали та інформацію, регулюється призначеним для користувача угодою додатки. (Для отримання додаткових відомостей про Платформі, а також про те, як управляти інформацією, якою інші користувачі можуть ділитися з додатками, наведені в нашій Політиці використання даних і на Сторінці, присвяченій питанням використання Платформи.)
• Публікація матеріалів або інформації з використанням настройки «Доступно всім» означає, що ви дозволяєте всім, включаючи людей поза Громадської мережи «СВОЇ», отримувати доступ до цієї інформації і використовувати її, а також пов'язувати її з вами (т. Е. З вашим ім'ям і фото профілю).
• Нам важливі ваші відгуки або інші пропозиції щодо вдосконалення Громадської мережи «СВОЇ», однак ви беззастережно погоджуєтеся на те, що ми можемо використовувати їх, не беручи на себе ніяких зобов'язань по оплаті подібних пропозицій (так само як і ви не несете зобов'язань з надання пропозицій).

Безпека

Ми докладаємо всіх можливих зусиль для того, щоб зробити сайт Громадської мережи «СВОЇ» безпечним, але не можемо дати такої гарантії.

Нам потрібна і ваша допомога, яка має на увазі дотримання наступних правил:
ЗАБОРОНЕНО:
• розсилати або іншим чином розміщувати несанкціоновані комерційні повідомлення (наприклад, спам) на сайті .
• збирати матеріали або дані користувачів і отримувати доступ до сайту за допомогою автоматичних пристроїв (наприклад, ботів, які збирають інформацію, програм-роботів, «павуків» або скреперів) без нашого дозволу.
• займатися незаконним мережевим маркетингом на сайті, наприклад схемами фінансових пірамід.
• завантажувати віруси або інші шкідливі коди.
• намагатися отримати логіни і паролі інших користувачів або намагатися зайти в чужий рахунок.
• погрожувати іншим користувачам, залякувати або переслідувати їх.
• розміщувати матеріали, які містять ворожі висловлювання, загрози, порнографію, зображення оголеного тіла або сцени насильства або мають вкрай неприємний для сприйняття характер.
• розробляти або використовувати сторонні додатки, які містять матеріали, пов'язані з алкоголем, знайомствами, або інші матеріали для повнолітніх (включаючи рекламу), без установок обмежень за віком.
• використовувати сайт для здійснення незаконних, що вводять в оману, шкідливі або дискримінаційних дій.
• вчиняти будь-які дії, які можуть вивести з ладу, надмірно навантажити або негативно вплинути на нормальну роботу сайту, наприклад атаки типу відмови в обслуговуванні або відмови відображення Сторінок.
• сприяти порушенням даного Положення або наших правил або заохочувати подібні порушення.

 

Реєстрація та безпеку облікового запису

 

Користувачі мережі зобов'язані вказувати свої справжні імена і прізвища, а також надавати справжні відомості про себе. Необхідно, щоб ви дотримувалися цих правил. Нижче перераховані деякі зобов'язання, які ви приймаєте на себе при реєстрації і для підтримки безпеки вашого облікового запису:

ЗАБОРОНЕНО:
• розміщувати неправдиву особисту інформацію на сайті або створювати аккаунт від імені іншої людини без належного дозволу.
• створювати більш одного особистого облікового запису. (Якщо ми заблокуємо ваш аккаунт, то ви не будете створювати інший без нашого дозволу).

• використовувати вашу особисту Хроніку в комерційних цілях або використовувати Сторінку мережі в подібних цілях.
використовувати сайт, якщо вам менше 13 років.
• використовувати сайт, якщо Ви визнані винним у скоєнні злочину на сексуальному ґрунті.
передавати свій пароль (для розробників - секретний ключ), надавати доступ до вашого аккаунту стороннім особам і не будете здійснювати будь-які інші дії, які можуть загрожувати безпеці вашого облікового запису.
• передавати свій аккаунт (включаючи будь-яку Сторінку або додаток, адміністратором яких ви є) будь-кому без нашого попереднього письмового дозволу.

Якщо ви вибираєте ім'я користувача або аналогічний засіб ідентифікації для свого облікового запису або Сторінки, ми зберігаємо за собою право видалити або передати права на його використання на наш розсуд (наприклад, якщо власник товарного знака скаржиться на ім'я користувача, яке безпосередньо не пов'язано з справжнім ім'ям власника аккаунта).

 

Захист прав інших осіб

 

Ми ставимося з повагою до прав інших осіб і очікуємо цього від вас.

Використовуючи сайт, ви не будете розміщувати матеріали, які ущемляють або порушують чиї-небудь права або закони, або здійснювати аналогічні дії.
Ми залишаємо за собою право видалити будь-які матеріали або інформацію, розміщені вами на сайті, якщо порахуємо, що вони порушують це Положення.
Ми надаємо вам інструменти для допомоги в захисті ваших прав на інтелектуальну власність. Для отримання додаткової інформації відвідайте сторінку Як повідомити про порушення авторських прав на інтелектуальну власність.
Якщо ваші матеріали видалені за порушення авторських прав, а ви вважаєте, що це сталося помилково, то у вас є можливість оскаржити ці дії.
У разі неодноразового порушення прав на інтелектуальну власність інших осіб ми заблокуємо ваш аккаунт, якщо порахуємо це за доцільне.
Ви не будете використовувати об'єкти нашого авторського права або торгові знаки або будь-які знаки, схожі на них, крім явно дозволених нашим Керівництвом з використання брендів або з нашої попередньої письмової згоди.
Якщо ви збираєте інформацію про користувачів, отримаєте їх згоду, а також поясніть, що інформацію збираєте ви, а не Громадська мережа «СВОЇ» , і розмістіть інформацію про правила зберігання особистих даних з поясненням того, які дані ви збираєте і як ви будете їх використовувати.
Ви не будете розміщувати будь-чиї посвідчення особи або конфіденційну фінансову інформацію на сайті.
Ви не будете відзначати користувачів або розсилати електронні запрошення особам, які не є користувачами, без їх згоди. Громадська мережа «СВОЇ» пропонує використовувати інструменти для подачі скарг, щоб забезпечити можливість залишити відгук про оцінки.