Український форум благодійників та Громадська мережа “СВОЇ” стали партнерами

on . 112

Координатори Громадськой мережі “СВОЇ” 05 жовтня 2018 року домовилися про співпрацю з Українським форумом благодійників.

Український форум благодійників (УФБ) - це перша в Україні професійна асоціація благодійних організацій, яка об'єднує 41 учасника, в тому числі - провідні міжнародні та вітчизняні фонди. З'ясувалося, що до фундаментальних основ діяльності Мережі “СВОЇ” та УФБ закладені близькі цінності і уявлення про професіоналізм. Збігаються і наші прагнення: першим стратегічним напрямком діяльності УФБ на 2018-2020 рр. є створення стандартів ведення благодійної діяльності в Україні, “СВОЇ” ж працюють над стандартами діяльності неурядового сектору, які дозволять підтримувати довіру до нього.

“Що таке найкраща ідея? Можна скільки завгодно просувати кращі (на твоє власне переконання) ідеї, але якщо вони нікому не потрібні, твої дії беззмістовні…,” – коментує координаторка Мережі “СВОЇ” та натхненниця створення інституту репутації Ірина Лоюк: “ Ми, в ГО “Простір Можливостей”, вважаємо ідею побудови громадянського суспільства на принципах відкритості, прозорості, відповідальності не лише найкращою, а й дуже потрібною і нагальною. Однак, чи потрібно це громадянському суспільству? Майже рік “Простір можливостей” намагався реалізувати свій задум. Спочатку нас не розуміли. Згодом з партнерами: БФ “СВОЇ”, ГО “Правова допомога 3332”, “Ініціатива Е+”, “Фонд Святої Покрови” створили Громадську мережу “СВОЇ”. На сьогодні маємо в нашій Мережі вже 59 громадських організацій, які погодились впроваджувати принципи відкритості, прозорості та відповідальності у власну роботу. А, наразі, зустріли однодумців в обличчі Українського форуму благодійників.”

Завдяки гостинності ІСАР “Єднання”, відбулася зустріч, де були узгоджені плани про співпрацю. Поєднавши стратегію Мережі стосовно вибудовування принципів прозорості зі стратегією створення стандартів ведення благодійної діяльності, які розробляє УФБ, активісти прийшли до рішення найближчим часом представити українському суспільству спільне бачення прозорості.

“Ось вам приклад партнерства, що базується на спільній меті - зробити світ НУО кращім”, – підсумувала Ірина Лоюк.

Варто додати, що ІСАР «Єднання» так само вже понад 20 років прагне створювати традиції професійності, доброзичливості та проактивності у громадському секторі, які дозволять покращити життя в Україні. Адже - щоб збудувати достойне майбутнє, варто об’єднувати досвід та підтримувати гарні громадські ініціативи.

Прес-служба Громадської мережі «СВОЇ»