"Ми називаємо дітей з "сірої зони" нашими, і хочемо, щоб вони мали нормальне дитинство" - Олена Лебідь

Про добрі справи координаторки Громадської мережі «СВОЇ» Олени Лебідь, які вдається реалізувати за фінансової підтримки інтернет-супермаркету Rozetka, розповідає сайт «Лисичанск, как он есть»: автори проекту змінюють дитячу реальність, відкриваючи перед підопічними нові можливості.

lis

«З тренером Денисом Боговим мене познайомив Віталій Чучук - учасник Громадської мережі «СВОЇ», - розповідає пані Лебідь. - Загалом підтримуємо п'ять футбольних команд - з Лисичанська, Мар'їнки, Красногорівки. Це міста, де юне покоління тренується в напівзруйнованих спортзалах і підростає під акомпанемент обстрілів. Ми називаємо дітей з Луганщини і Донеччини нашими, і хочемо, щоб у них було нормальне дитинство".

У Луцьку на дитячо-юнацькому турнірі «Дитячий ярмарок футзалу 2018» вдало виступили школярі з Лисичанська. До речі, з кубками учасники проекту повертаються з турнірів не вперше, але на думку організаторів це не головне.

2

«Під час спортивних подорожей наші діти бачать, як чудово ставляться до них, наприклад, на заході України, і переймаються любов'ю до Батьківщини», - ділиться Олена Лебідь.

Футзальний проект, яким вона керує, називається «Невгамовні». Серед маленьких футболістів, про яких піклуються БФ "СВОЇ" та "Розетка", чимало дітей з малозабезпечених сімей, адже в так званій "сірій зоні" батькам не завжди вдається знайти роботу, а державні дитячі та юнацькі спортшколи, на жаль, частіше перебувають в жалюгідному стані.

44262479 699809743707745 2183417307198390272 n

Тренер Денис Боговий згадує, яке враження на дитину, яка виховується однією бабусею і ніколи не була за межами Лисичанська, справила поїздка на турнір в Закарпаття: "Море захвату, широко розкриті очі!".

Всі фото надані Асоціацією футзалу Волинської області - АМФВ

Прочитати повний текст можна в статті «Як Денис Боговий та «СВОЇ» дарують дітям з Лисичанська «путівку» в спортивне життя»

Дізнатися більше про проект "Невгамовні" та підтримати можна тут.