Громадська мережа «Свої» обурена знищенням парку в центрі Запоріжжя

on . 255

Майже 800 дерев в центрі Запоріжжя були знищені, незважаючи на пряму заборону апеляційного суду. Активісти Громадської мережі "Свої" висловлюють протест з приводу дій забудовника - депутата міськради Володимира Кальцева і вимагають повернути з незаконного володіння найстаріший міський парк імені Яланського.

«Парк ім. Яланського побудований в 60-х роках минулого ст.., але років 10 тому місцевий бізнесмен Кальцев взяв його в оренду на 49 років. Весь час оренди нічого не робив для догляду за парком, а потім за підтримки виконкому перевів паркову землю під забудову. Почав презентувати проект - на місці парку хоче зробити найбільший ТРЦ в центрі м.Запоріжжя. Але громада проти і Дніпропетровський апеляційний суд, куди перенесли слухання, щоб активісти не могли дістатися, заборонив вирубку 850 дерев. Не дивлячись на це, 2 дні тому в оточенні хлопців спортивної статури завезли людей з бензопилами і по-варварськи спиляли майже весь парк. До того ж бізнесмен взяв в оренду в 6 разів менше території,ніж огородив. Є підстави вважати, що в діях влади є ознаки корупційного злочину. Громадськість вимагає повернути парк у власність громади та покарати винних в цьому злочині», - коментує представник мережі, керівник організації «Об’єднання волонтерів Запоріжжя» - Василь Мєзєнцов.

Громадська мережа "Свої" підтримує позицію свого колеги в Запоріжжі: «На наше глибоке переконання, влада міста повинна допомогати реалізовувати позитивні ідеї громади, а не амбіційні проекти окремих людей, наближених до непорядних чиновників». Повний текст звернення можна прочитати тут: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2118636011738342&id=100007758906857

Прес-служба Громадської Мережі «Свої»