Чому ж не їде ваше колесо?

on . 522

Уявляєте, ви  такі круті, натхненні, маєте спільну мету, але плине час, а мета здається недосяжною. Альтруїзм та небайдужість – це не все, що потрібно, аби  гурт активної громадськості перетворився на організацію, що діє системно та успішно.

Насамперед: хто ви є, та чи однаково всі члени вашої команди розуміють цілі вашої ГО? А чи добре ви знаєте вашу аудиторію? Може, варто спробувати візуалізувати плани, як це зробив Володимир Єлець з Торецьку.

C:\Users\STV\Desktop\тренинг\день3\IMG_0301.JPG

Можливо, декому здається, що краще за нього ніхто не зробить важливу роботу, тому роками людина, чи  навіть трійка лідерів, тягне на собі величезний віз обов'язків та клопоту. Іноді скаржучись на нероб поруч - замість того, щоб створити  систему керування та структуру організації. Така ситуація може тривати, аж доки не накриває вигоряння та розпач.

Будемо відверті: ви активізуєтесь від проекту до проекту, іноді «затухаючи» на півроку, тому що не маєте партнерів та донорів, а ресурс ваших сімей вичерпаний? Наш тренер Денис Осмоловський каже, що справжні бізнесмени «не зависають» у Фейсбуці, але це не означає, що серед них немає щирого бажання допомагати тим, хто цього потребує. Ви не повірите, але інтернет-магазин Розетка витратив 3 мільйони гривень на підтримку проекту «Це моя Країна» , що сприяє фізичному розвитку та вихованню. Цей вкрай важливий проект вже  четвертий рік реалізує БО БФ «СВОЇ», бо це важливий крок на шляху всебічного розвитку майбутнього нашої улюбленої Країни.

Чому ж не їде колесо вашої ГО? Тренерка Вікторія Талашкевич каже, що кожна справжня чесна ГО, що вміє звітувати, знайде  донора, бо робота без жодної штатної одиниці не буде якісною. Так само як і робота без стратегії розвитку та, звичайно, без спільних цінностей. Бо саме цінності спонукають нас до дій та надихають долати  ризики. Складові життєвого колеса організації пані Вікторія відобразила на ілюстрації нижче.

C:\Users\STV\Desktop\тренинг\день3\IMG_0344.JPG

Опитайте учасників про те, як кожен бачить свою роль в організації, дізнайтеся, що для них - стане індикатором втілення ваших спільних завдань в життя. І не соромтеся озброювати себе новими  знаннями, які громадянська мережа "Свої" за підтримки Ministry of Foreign Affairs of the Czech Republic дає на тренінгах. Наш захід триватиме до 19 травня включно. Залишайтеся з нами, будьте в курсі, приєднуйтесь!

Прес-служба.